Portal Znany Księgowy – księgowość dla polskich i zagranicznych firm.

0
663

Pierwsze lata firmy Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak nowych klientów wiec interes nie spinał się. Jednak szeroki marketing, zaangażowanie oraz ciężka praca sprawiły, że aktualnie współpracujemy w kraju z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rachunkowym. Odwiedź nas i przedstaw nam swoje potrzeby. Zdobycie takich wiadomości oraz dokumentów pozwala nam na dostosowanie oferty cenowej do indywidualnych potrzeb klienta oraz określenie zakresu usług, który usprawni pracę firmy czy przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cała Polska. Jesteśmy otwarci na pracę z każdą firmą. Każdego przedsiębiorcę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dostosujemy się do twoich potrzeb. Jako biuro księgowe służymy klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość darmowych konsultacji.

Oferta usług naszego biura rachunkowego

Posiadamy duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty handlowej to: podatkowa książka przychodów oraz rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, opracowanie oraz składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej firmy w księgowości.

Z nami zawsze można się darmowo skonsultować i liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem księgowym Znany Księgowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i oferujemy fachowe usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Wycena księgowości odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania co miesiąc; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i zlecenie. Czekamy na ciebie oraz na twoją decyzję. Nie czekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń właśnie teraz do nas. Umówimy się na spotkanie celem zawarcia umowy o współpracy. Jesteśmy przekonani, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.