Euro-medical – dystrybutor aparatury medycznej

0
226

Nasza firm Euro-Medical powstała w 2009 roku i od tej pory prężnie rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc   szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim a także wszelkim jednostkom medycznym jak i pacjentom czy osobom indywidualnym. Z roku na rok rozwijamy nasza ofertę handlową, szukamy dla klienta nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet najwyższe wymagania. Kooperujemy z dziesiątkami firm, nie tylko polskimi ale także partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w światowe nowinki z rynku medycznego.  Setki konstruktorów i inżynierów z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces naszej oferty handlowej. Mamy bardzo zgrany i pragnący ciągłego rozwoju zespół handlowców oraz wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki wielu szkoleniom posiadamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć   klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientom indywidualnym sprzęt oraz aparaturę medyczną zważając na indywidualne oczekiwania interesanta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest zawsze najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane pod państwa preferencje.  Przez tych kilkanaście lat na rynku krajowym wykonaliśmy miliony rozmów z klientami, toteż nasz team może nosić miano specjalistów pod każdym względem. Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl  . Zapraszamy.

Poznaj ceny i cennik aparatury i sprzętu medycznego w EURO-MEDICAL

Potrafimy doradzić naszym klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim dany klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc mieć przy zakupie  dobrego doradcę, który będzie rozumiał Państwa oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dostosuje rozwiązanie mając pod uwagą Państwa budżet.  Przez te wszystkie lata pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek medycznych, szafek przyłóżkowych , wózków dla chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych hydraulicznych, wózków anestezjologicznych i innych sprzętów. Dodatkowo niezliczone ilości aparatury medycznej, m.in. kardiomonitorów, aparatów EKG, pulsoksymetrów, kardiotokografów i wiele,  wiele innych. Dziękujemy interesantom za zaufanie przez te wszystkie lata. Chcemy nadal strać się dla was, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Mieścimy się na samym południu kraju, posiadamy stosunkowo wielki magazyn, co pozwala nam na utrzymanie sporych ilości sprzętu oraz aparatury medycznej, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji Państwa zamówień, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.  Jak wiadomo termin realizacji jest ważnym czynnikiem jeśli chodzi o wybór sprzętu czy aparatury medycznej przez klienta.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego lub poprzez stronę internetową, umieściliśmy na niej chat- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo.